Productomschrijving
De meestgekozen flights wereldwijd.
Ruthless r4x flights, 100micron dikte.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | AIB |
| EAN | 9504558777618 |
| Merk | Ruthless |
| MPN (Manufacturer Part Number) | R4XBLAUW3 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 30 mm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De R4X FLIGHT SET VAN 3 FLIGHTS 100 MICRON MEEST VERKOCHT | 3 FLIGHTS | BLAUW | kost € 3,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.