R4X flights zwart en shafts medium zwart 3 sets
Productomschrijving
U ontvangt:
- 9 stuks dartflights
- 9 stuks 48 mm kunststof shafts
- 9 stuks ringetjes voor op de shafts
- 9 stuks dartflights
- 9 stuks 48 mm kunststof shafts
- 9 stuks ringetjes voor op de shafts
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 7436926392319 |
| Merk | andresdartshop |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7436926392319 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
| EAN | 7436926392319 |
Prijsvergelijking flights
De R4X flights zwart en shafts medium zwart 3 sets kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.