€ 45,85
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Harrows Official Competitie Bristle dartboard
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 46 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 060080 |
| EAN | 5017626000326 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 46 cm |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 461 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 490 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.41 kg |
| Verpakkingsinhoud | Harrows official competitie bristle dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Harrows Official Competitie Bristle dartboard kost € 45,85.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,78 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.