Productomschrijving
100 sets Flights AANBIEDING
Met deze 100 sets Flights AANBIEDING heeft u even genoeg reserve flights.
* De samenstelling van deze aanbieding is niet zelf in te vullen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Diverse |
| Materiaal | Polyester |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075946152 |
| Merk | Dartshop Leiden |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FLIGHTS.SALE.100 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 13 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 100 sets Flights AANBIEDING kost € 54,95.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,85.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.