Target Bolide Pro Ultra NO6 - Dart Flights
Productomschrijving
Target Bolide Pro Ultra NO6 - Dart Flights:
Flight Merk: Target
Flight Vorm: Standaard 6
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Blauw
Inhoud: 1 set (3 flights)
Target Bolide Pro Ultra NO6 flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Flight Merk: Target
Flight Vorm: Standaard 6
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Blauw
Inhoud: 1 set (3 flights)
Target Bolide Pro Ultra NO6 flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Hout |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5050807044382 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 335300 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5050807044382 |
Prijsvergelijking flights
De Target Bolide Pro Ultra NO6 - Dart Flights kost € 4,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.