Productomschrijving
5 Sets (15 shafts + 15 flights) Twin Packs Zwart met Zwart. Met deze kit bent u meteen klaar om te gaan darten. De Medium Shafts in combinatie met de lichtgewicht Dragon flights zijn ideaal voor de precieze darter. Bestel ze nu voor de ultieme dartervaring.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7433644258262 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 213 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 5 Twin Packs dartShafts - dartFlights Multipack - Zwart - Cadeau kost € 11,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,84.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.