Productomschrijving
Ben jij een echte Ajacied in hart & nieren? Dan maak jij met deze gave officiële Ajax Amsterdam flights jouw dartpijlen compleet. Deze multipack dart flights bestaat uit 5 verschillende flights met allemaal een ander design! De dart flights zijn gemaakt van 100 micron, de meest gebruikte dikte bij dart flights. Kies welke Ajax flights jij gebruikt of geef deze multipack cadeau aan één van jouw vrienden of vriendinnen! Exclusief verkrijgbaar!
Vandaag besteld, is de volgende werkdag al in huis!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Ajax |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719407105868 |
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Ajax |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 15 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Ajax Dart Flights - Multipack - 5 Sets - 15 Stuks - Darts Flights - Cadeau kost € 12,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,21.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.