Productomschrijving
25 sets flights voor een zeer scherpe prijs! Een must-have voor alle darters die steeds zonder flights zitten! De samenstelling is willekeurig.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | multi |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 7436911544525 |
| Merk | Merkloos |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 75 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 75 Dartflights voor Darten 25 Setjes Flights kost € 8,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.