Productomschrijving
Geef je dartpijlen een nieuwe look met deze 3 PVC flights met stoere print van Abbey Darts.
Kenmerken:
PVC flights met spinnen prints
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zilver/Zwart/Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8716404264628 |
| Merk | Abbey Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 52BW-ZZR-Uni |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 0.2 cm |
| Product lengte | 4.5 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 109 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Abbey Darts Dartflights - Zilver/Zwart/Rood kost € 13,50.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,84.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.