Abbey Darts Darts - 85% Tungsten - Zilver - 26
Beoordeling:
(3,4/5)
Merk: Abbey Darts, bekijk ook andere Abbey Darts Dartpijlen
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Inhoud:
3x tungsten barrel met steel tip 3x aluminium shafts 3x nylon shafts 3x flights 1x opbergdoosje
Kenmerken:
85% tungsten barrel aluminium shaft steel tip dart opbergdoosjeSpecificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Abbey |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 52BT-ZIL-26 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Plesmanstraat 4, 4143 HL, Leerdam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
EAN
| EAN | 8716404316389 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Abbey Darts Darts - 85% Tungsten - Zilver - 26 kost € 44,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,15 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



