ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Blauw - In Between - 3 sets (9 stuk)
Beoordeling:
(4,4/5)
Merk: ABC Darts, bekijk ook andere ABC Darts Shafts
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De Blauwe aluminium shafts passen erg goed bij onze tribal cyan blauwe dartflights.
Met de unieke gravering weet u zeker dat u originele ABC Darts Dartshafts in huis heeft.
De Abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De lengte van de in between aluminium dartshafts is circa 41 mm gemeten excl. de schroefdraad.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210017 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.7 cm |
| Product hoogte | 0.7 cm |
| Product lengte | 4.1 cm |
| Schachthoogte | 4.1 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
EAN
| EAN | 8719322214539 |
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Blauw - In Between - 3 sets (9 stuk) kost € 8,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,41 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



