Productomschrijving
Aluminium dartshafts Blauw Short.
De abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunststof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De lengte van de aluminium dartshafts is circa 36 mm gemeten excl. de schroefdraad.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210014 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.60 cm |
| Product hoogte | 3.60 cm |
| Product lengte | 3.60 cm |
| Schachthoogte | 3.4 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Blauw - Short - 3 Sets (9 stuk) kost € 9,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,78.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.