ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Zwart - In Between - 3 Sets (9 stuk)
Productomschrijving
Aluminium dartshafts zwart in between.
De abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunstof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
De abcdarts aluminium dartshafts zijn extra stevig, breken niet snel en gaan daardoor veel langer mee dan de kunstof dartshafts.
Set bestaat uit 3 sets (9 stuks) shafts en 9 rubberen ringetjes.
De rubberen ringetjes zorgen voor een supergrip op je dartpijl zelf.
Specificaties
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 9 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 3.40 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Schachthoogte | 4.1 cm |
EAN
| EAN | 8719322210333 |
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Aluminium Zwart - In Between - 3 Sets (9 stuk) kost € 9,95. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,78. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.