ABC Darts - Dartpijlen - Camelot - 22 gram
Productomschrijving
Set professionele dartpijlen. Ideaal voor de wedstrijddarter, maar ook voor recreatief niveau. Set dartpijlen wordt compleet geleverd met aluminium dartshafts en extra stevige abcdarts dartflights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100050 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
EAN
| EAN | 8719322211798 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Dartpijlen - Camelot - 22 gram kost € 44,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,76 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.