ABC Darts - Dart Shafts - Zwart - medium - 16 sets
Productomschrijving
De meest gebruikte dart shafts wereldwijd. De dartshafts medium zwart in 48 mm lengte. Wordt zelfs door het overgrote deel van de profdarters gebruikt.
18 sets (54 stuks) zwarte nylon dart shafts.
16 sets (48 stuks) ringetjes voor een betere grip op de dartflight.
De lengte van deze dartshafts is ca. 48 mm, gemeten zonder schroefdraad.
Deze zwarte nylon shafts zijn de meest gebruikte dartshafts wereldwijd.
ABC Darts shafts kunststof zwart - 18 sets (54 stuks) - Medium - dartshafts - dart shafts
18 sets (54 stuks) zwarte nylon dart shafts.
16 sets (48 stuks) ringetjes voor een betere grip op de dartflight.
De lengte van deze dartshafts is ca. 48 mm, gemeten zonder schroefdraad.
Deze zwarte nylon shafts zijn de meest gebruikte dartshafts wereldwijd.
ABC Darts shafts kunststof zwart - 18 sets (54 stuks) - Medium - dartshafts - dart shafts
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 850130 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 108 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
| EAN | 8719322210296 |
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Zwart - medium - 16 sets kost € 14,95. Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,78. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.