ABC Darts - Elkadart Dartpijlen - Lone wolf - 23 gram
Productomschrijving
Elkadart professionele dartpijlenset door abcdarts samengesteld.
U ontvangt:
- Een set dartpijlen incl. set dartshafts en set dartflights.
- Extra set abcdarts extra stevige dartflights
- Extra set aluminium dartshafts
- ABC Darts single bar dartwallet om uw pijlen in op te bergen.
U ontvangt:
- Een set dartpijlen incl. set dartshafts en set dartflights.
- Extra set abcdarts extra stevige dartflights
- Extra set aluminium dartshafts
- ABC Darts single bar dartwallet om uw pijlen in op te bergen.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100040 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
EAN
| EAN | 8719322211873 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Elkadart Dartpijlen - Lone wolf - 23 gram kost € 24,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,76 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.