Productomschrijving
BOMBER 85 % TUNGSTEN 21GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | blauw, wit |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD80321 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De BOMBER 85 % TUNGSTEN 21GR kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.