Productomschrijving
Set professionele dartpijlen. Ideaal voor de wedstrijddarter, maar ook voor recreatief niveau. Set dartpijlen wordt compleet geleverd met aluminium dartshafts en extra stevige abcdarts dartflights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | oranje |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Professionele Dartpijlen 90% - Ambers 204 - 24 gram kost € 54,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.