Ace Case - Black
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Merkloos, bekijk ook andere Merkloos Dartetuis
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 151 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626012275 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 150114 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10.5 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 18.5 cm |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 221 mm |
EAN
| EAN | 5017626012275 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Ace Case - Black kost € 21,01. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,67 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 7,95. Bekijk alle dartetuis.



