Voetbalclub Dart Flights - - ()
Productomschrijving
Voetbalclub Dart Flights
De Voetbalclub Dart Flights zijn dart flights met een 100 micron dikte en van standaard formaat.
Dart Flights Specificaties:
Vorm: Standaard
Materiaal: 100 Micron
Aantal: 3 Stuks (1 sets)
Thema: Rotterdam Skyline Groen
Fabrikant: Bulls Powerflite
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075964118 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU50836 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075964118 |
Prijsvergelijking flights
De Voetbalclub Dart Flights - - () kost € 3,49. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.