Ace Rubbergrip 22Gr
Productomschrijving
Ace Rubbergrip 22Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart, rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170242 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5017626013753 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Ace Rubbergrip 22Gr kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.