Chizzy 90% tungsten 24Gr
Productomschrijving
Chizzy 90% tungsten 24Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD85024 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 187 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5017626038411 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Chizzy 90% tungsten 24Gr kost € 57,24. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,07 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.