Chizzy 90% tungsten 25Gr
Productomschrijving
Chizzy 90% tungsten 25Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD85025 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5017626038428 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Chizzy 90% tungsten 25Gr kost € 69,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 66,22. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.