Ajax Carpet Dartmat
Productomschrijving
Let op! Een dartmat geeft nooit 100% bescherming tegen vallende dartpijlen.
De Ajax Carpet Dartmat is een stoffen dartmat. De mat beschermt de vloer tegen dartpijlen die uit het bord vallen en tegelijkertijd de dartpijlen tegen de impact van een harde ondergrond.
237 x 80 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 4500 g |
Productinformatie
| EAN | 8719407105899 |
| Merk | AJAX Amsterdam |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AFP000920 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 44 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
EAN
| EAN | 8719407105899 |
Prijsvergelijking dartmatten
De Ajax Carpet Dartmat kost € 43,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 45,43 voor dartmatten. Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99. Bekijk alle dartmatten.