Productomschrijving
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719407105875 |
| Merk | AJAX Amsterdam |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AFP000840 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 6 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Ajax Dart Case kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,86 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.