Productomschrijving
Bull's Secuda Medium Case - Dart Case
* Dartpijlen niet inbegrepen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Grijs, Zilver, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075965931 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-66370 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 18 cm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Bull's Secuda Medium Case - Dart Case - Darts kost € 19,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.