PSV Dart Case
Merk: PSV, bekijk ook andere PSV Dartetuis
€ 17,50
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
PSV Dart Case:
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 110 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8719407105066 |
| Merk | PSV |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AFP000860 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | acm, pauvreweg 30 etten leur |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 6 mm |
EAN
| EAN | 8719407105066 |
Prijsvergelijking dartetuis
De PSV Dart Case kost € 17,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,79 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.



