Productomschrijving
Berg nu veilig al jouw dartspulletjes op in deze compate etui. Met ritssluiting en handige opbergvakjes voor flights en shafts.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 8719075965825 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | bu-66338s |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.5 cm |
| Product hoogte | 1.5 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Bull's - Comitas Slim Soft Feel kost € 16,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.