Bulls Glowlite - Groen - Short
Productomschrijving
Bull's Nylon Glowlite Green - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Groen
Shaft Materiaal: Nylon
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Bull's
Shaft Afmetingen:
Maat:
Lengte:
Short
37 mm
Medium
48 mm
Let op!: Opgegeven lengte van de Bull's Nylon Glowlite Green is gemeten exclusief schroefdraad.
Bull's Nylon Glowlite Green shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU55433 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Schachthoogte | 3.7 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075962398 |
Prijsvergelijking shafts
De Bulls Glowlite - Groen - Short kost € 3,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.