Productomschrijving
Ajax Darts Starterset Darten met Amsterdamse bravoure Laat zien dat jij voor de mooiste club van Nederland bent met deze officiële Ajax Darts Starterset. Of je nu in de kantine staat of thuis in je eigen mancave: met deze set gooi je altijd in stijl. Deze bundel is speciaal samengesteld voor Ajacieden die direct willen beginnen. Het dartbord is voorzien van het klassieke Ajax-logo en de bijbehorende pijlen maken het plaatje compleet. Dankzij het meegeleverde scorebord (inclusief stift en
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | AFP000510 |
| EAN | 8719407105820 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Product breedte | 47 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 47 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 22 mm |
| Verpakkingsgewicht | 19.80 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Ajax Dartset Starter Set - Dartset - Darts kost € 52,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,15 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.