€ 4,00
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Ontworpen in 1980, deze klassieke en slanke vorm is de gebaseerd op de Alamo shaft.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 191270 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.40 cm |
| Product hoogte | 0.40 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De ALUMINIUM SHAFT MEDIUM kost € 4,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,63 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.