Productomschrijving
8 setjes flights in diverse vormen en kleuren
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | divers |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 7434042678669 |
| Merk | Merkloos |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 24 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 mm |
| Product hoogte | 1 mm |
| Product lengte | 44 mm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Assorti Dart Flights - 8 setjes kost € 4,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.