Productomschrijving
Handig en altijd bij de hand!
Deze sleutelhanger met geïntegreerde slijpsteen in de vorm van een bierpul is ideaal om bramen van de metalen punten van je steeltip darts te verwijderen. Zo voorkom je schade aan het sisal van je dartbord en blijven je pijlen in topconditie.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 040060 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.30 cm |
| Product hoogte | 1.80 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bier Mok Dartslijper kost € 5,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,99 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.