WINMAU - Michael van Gerwen MvG Vantage: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Vantage 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21 gram
50.80 mm
6.20 mm
22 gram
50.80 mm
6.30 mm
23 gram
50.80 mm
6.45 mm
24 gram
51.00 mm
6.60 mm
Winmau Michael van Gerwen Vantage 90% darts worden geleverd met: 3 Medium Winmau Vecta shafts en 3 Prism Delta MVG flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 24 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1463-24 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 50.80 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231014207 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Michael van Gerwen MvG Vantage: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 24g kost € 109,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,81. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.