WINMAU - Polaris 120° Dartbordlamp
Productomschrijving
Winmau Polaris 120° Dartbord Verlichting
De Winmau Polaris 120° Dartbord Verlichting is een dartbord verlichting systeem met een lichtopbrengst van 1200 lumen. De ledstrip in de Winmau verlichting heeft een warm witte kleur (3000-3500K). Het systeem wordt met behulp van magneten bevestigd aan het dartbord en is hierdoor zeer stabiel. De Winmau Polaris 120° Dartbord Verlichting kan zowel met als zonder surround gebruikt worden.
Specificaties van de Winmau Polaris 120° Dartbord Verlichting:
1200 Lumen 3000-3500K (warm wit) Geschikt voor alle dartborden Bevestiging aan het dartbord Inclusief montagematerialen Inclusief adapter (EU,UK,US,AU) Totale kabellengte 3,7mLet op! Dartbord en surround niet inbegrepen
Verlichting DartbordWij hebben verschillende soorten dartbord verlichting te koop op onze webshop. Ben je nog aan het twijfelen? Bekijk dan hier ons aanbod.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.1 kg |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5023231014566 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
EAN
| EAN | 5023231014566 |
Prijsvergelijking surroundringen
De WINMAU - Polaris 120° Dartbordlamp kost € 56,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen. Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99. Bekijk alle surroundringen.