€ 14,00
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Blaze Wallet - Green
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw, Rood, Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626015405 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE713 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Blaze Wallet - Green kost € 14,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,66 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 7,95.
Bekijk alle dartetuis.