€ 20,95
- 7 dagen
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
BLAZE 100% INOX STEEL 21GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170221 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De BLAZE 100% INOX STEEL 21GR kost € 20,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,09 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.