WINMAU - Simon Whitlock Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g
Productomschrijving
Deze Winmau pijlen zijn door 'The Wizzard' zelf ontworpen. Het unieke ontwerp van de barrels zorgen voor een sensationele uitstraling. Door de vorm van de barrels kan er gegooid worden met grote nauwkeurigheid.
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
50.80 mm
6.80 mm
24 gram
50.80 mm
7.20 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Prism Shafts en 3 Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1042-22 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231006578 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Simon Whitlock Signature Edition: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22g kost € 44,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,25 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.