Bull's Aero Steeltip 21 G - Dartpijlen
Productomschrijving
Bull's Aero dartpijlen
De Aero is de instap-dart van Bull's met zijn donkere chroomlaag op de messing barrel. De greep met kleine ringetjes zorgt voor extra grip en betere controle. De darts worden geleverd met shafts en flights. Inclusief case om de darts in op te bergen.
Specificaties:
Kleur: antraciet, rood
Geslacht: unisex
Materiaal: messing
Barrellengte: 55,5 mm
Diameter: 8,5 mm
Gewicht: 21 gram
Soort pijlen: steeltip
Afmetingen verpakking: 21 x 6 x 1,5 cm (L x B x D)
Inhoud:
3 Dartpijlen
1 Case
De Aero is de instap-dart van Bull's met zijn donkere chroomlaag op de messing barrel. De greep met kleine ringetjes zorgt voor extra grip en betere controle. De darts worden geleverd met shafts en flights. Inclusief case om de darts in op te bergen.
Specificaties:
Kleur: antraciet, rood
Geslacht: unisex
Materiaal: messing
Barrellengte: 55,5 mm
Diameter: 8,5 mm
Gewicht: 21 gram
Soort pijlen: steeltip
Afmetingen verpakking: 21 x 6 x 1,5 cm (L x B x D)
Inhoud:
3 Dartpijlen
1 Case
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12631 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | 600072689 |
| Verpakking breedte | 68 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 216 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
EAN
| EAN | 4022847126312 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Aero Steeltip 21 G - Dartpijlen kost € 29,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.