Bull's Aviation 90% - Dartpijlen
Productomschrijving
Bull's Aviation 90%
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Goud
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram 50.90 mm 6.47 mm 23 gram 52.00 mm 6.48 mm 24 gram 53.00 mm 6.14 mmBull's Aviation 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Bull's shafts en 3 Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 8719075971529 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Aviation 90% - Dartpijlen kost € 74,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,02. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.