Productomschrijving
In een handomdraai je gebroken nylon shaft uit je dart! Verkrijgbaar in het zwart en in het rood.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU57303R |
| EAN | 8719075945223 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Bulls Broken Shaft Remover Rood kost € 13,09.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,11 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.