Productomschrijving
22-24-26 gram# Korte "John Lowe" barrel, die makkelijk hanteerbaar is voor elke dartspeler! Met extra groeven voor nog meer grip! Klik op de volgende link om alle Bull's Bullet Darts te bekijken.bull's steeltip dartpijlen bullet 90% - 10122-10124-10126Gewicht:Barrel Lengte:Barrel Dikte:22 gram41.90 mm7.80 mm24 gram41.90 mm7.90 mm26 gram44.20 mm7.90 mm
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Bullet 90% B - 22 Gram kost € 64,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,02 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.