Productomschrijving
21-23-25 gram# De Bull's Checker Darts heeft een lichte knurling checker grip. De Checker 90% wordt alleen gemaakt met Black Titanium Coating.bull's steeltip dartpijlen checker 90% - 14821-14823-14825 Gewicht:Barrel Lengte:Barrel Dikte:21 gram50.00 mm6.40 mm23 gram50.00 mm6.40 mm25 gram50.00 mm6.80 mm
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-14823 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Product hoogte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Checker 90% 25 gram Black Titanium Steeltip Darts kost € 49,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.