Productomschrijving
Zeer betaalbare tungsten dart! Het instapsegment voor de geoefende darter! Dit is de versie van 26 gram.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-12526 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 5.10 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull's Classic 80% 26 Gram Dartpijlen kost € 49,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.