BULL'S Classic 80% dartpijlen 25 gram
Productomschrijving
Deze wat zwaardere pijl van de Bull's Classic 80% tungsten is o.a. fijn voor een beginnend darter. Vanwege het relatief zware gewicht hebben de pijlen minder de neiging om te gaan zwabberen.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 80% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in het volgende gewicht:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
25 gram
50.50 mm
6.80 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 nylon medium shafts en 3 Bull's flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719075941409 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
EAN
| EAN | 8719075941409 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De BULL'S Classic 80% dartpijlen 25 gram kost € 48,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.