Bull's Dartbord - UnisexKinderen en volwassenenCONVERT-- - zwart/wit/groen/rood
Productomschrijving
Het Bull's Focus II Bristle Dartboard heeft de volgende eigenschappen: Het Bull's Focus II Bristle Dartboard is een professioneel dartbord van de World Darts Federation. Het board is voorzien van duidelijke cijfers en een zeer dunne spider (0,6mm) om de vakjes te verdelen. De metalen draden zijn 60% dunner dan bij normale borden, dus heb je een grotere scoringskans. Dit bord wordt geleverd inclusief een Profix ophangsysteem.
Specificaties: Bull's dartboard World Darts Federation Profix ophangsysteem Zeer dunne spider (0,6mm) Kleur: zwart - wit - groen - rood
Specificaties: Bull's dartboard World Darts Federation Profix ophangsysteem Zeer dunne spider (0,6mm) Kleur: zwart - wit - groen - rood
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 68006 |
| EAN | 4022847680067 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 450 mm |
| Verpakking lengte | 450 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | Bull's Focus II met ophangsysteem |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4022847680067 |
Prijsvergelijking dartborden
De Bull's Dartbord - UnisexKinderen en volwassenenCONVERT-- - zwart/wit/groen/rood kost € 57,90. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,22 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.