Bull's Carpet dartmat 300x65 cm zwart met rode stik
Productomschrijving
Bulls Carpet Dartmat 300 x 65cm
De Bulls Carpet Dartmat 300 x 65cm is een stoffen dartmat van hoge kwaliteit. De mat beschermd de grond tegen vallende pijlen, ook zorgt de mat dat de pijlen minder hard op de grond terecht komen waardoor de kans op brekende shafts kleiner wordt. De mat is voorzien van een rubber onderkant waardoor de mat goed op zijn plaats blijft liggen, ook is de mat voorzien van een afstandstreep waardoor je altijd op de juiste afstand tot het bord staat.
Let op: Een dartmat geeft geen 100% garantie tegen gaatjes in de vloer. Als een dartpijl recht naar beneden gaat met enige snelheid, dan gaat dit door alle dartmatten heen die verkrijgbaar zijn.
Maat: 300 x 65 cm
Uitvoering: Zwarte dartmat met Rode Stik
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 8000 g |
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Stof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 9503126513948 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU67833 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 65 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Verpakking breedte | 750 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
| EAN | 9503126513948 |
Prijsvergelijking dartmatten
De Bull's Carpet dartmat 300x65 cm zwart met rode stik kost € 67,50. Het gemiddelde voor dartmatten ligt op € 45,45. Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99. Bekijk alle dartmatten.