Productomschrijving
Blauwe McKicks dartmat van tapijt. Voorzien van logo, afbeelding dartbord en afstandstreep. Afmetingen: 300 x 65 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Stof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8718858379736 |
| Merk | McKicks |
| MPN (Manufacturer Part Number) | x |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 300 cm |
| Verpakking breedte | 155 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 655 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartmatten
De McKicks Carpet Dartmat kost € 42,50.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,69 voor dartmatten.
Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99.
Bekijk alle dartmatten.