XQ Max Carpet Dartmat Black Blue 285x80
Productomschrijving
Let op! Een dartmat geeft nooit 100% bescherming tegen vallende dartpijlen.
XQ Max Carpet Dartmat Black Blue 285x80
De XQ Max Carpet Dartmat Black Blue 285x80 beschermt de vloer en de pijlen wanneer deze uit het bord vallen of 'bouncen'. Door deze kwalitatief goede carpet dartmat beschadigt de vloer niet wanneer er een pijl valt.
Afmetingen Dartmat: 285 x 80cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3200 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 8719407105493 |
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | QD2400110 |
Overige kenmerken
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 83 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 15 mm |
EAN
| EAN | 8719407105493 |
Prijsvergelijking dartmatten
De XQ Max Carpet Dartmat Black Blue 285x80 kost € 60,00. Het gemiddelde voor dartmatten ligt op € 45,45. Dartmatten zijn beschikbaar vanaf € 4,99. Bekijk alle dartmatten.