Bull´s Dartpijlen Dot D2 Steeltip 90% Gewicht 22 Gram
Productomschrijving
De Bull's Dot 90% tungsten dartpijlen is gevormd met verschillende gripzone's waardoor je op verschillende manieren de pijlen vast kunt houden.
Dart Merk: Bull's
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
49.00 mm
6.7 mm24 gram
49.00 mm
6.70 mm
Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Bull's B-Grip shafts en Bull's Five Star flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Messing |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU13222 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 4022847132221 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Bull´s Dartpijlen Dot D2 Steeltip 90% Gewicht 22 Gram kost € 56,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,97 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.